SPANJA

Një parcelë me kanabis është zbuluar në Fayon të Zaragozës në Spanjë. Në pranga ka rënë ‘kujdestari’ 19-vjeçar shqiptar.

Në 15 ditët e fundit në të njëjtën zonë janë zbuluar 3 parcela kanabisi teksa operacioni vijon.

Në total janë sekuestruar 5 mije e 754 bimë kanabisi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb