Ish-sekretarja e Ministrisë së Brendshme në Serbi, Diana Harkaloviç, mësohet se i kishte dërguar foto intime një ministri, në atë kohë një prej politikanëve më të fuqishëm në vend.

Fotot janë bërë kryesisht në zyrën ku ajo punonte.

Portalet serbe, kanë publikuar pamjet ku Hrkaloviç pozonte me të brendshme.

Kujtojmë se Harkaloviç u arrestua të premten që lamë pas, sepse dyshohet se ka fshehur vrasjen e Vlastimir Millosheviçit.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: