BRITANI E MADHE

31-vjeçari Shaddai Smith është personi që vrau pak ditë më parë shqiptarin 21-vjeçar Renato Geci në Britaninë e Madhe.

Smith do të dalë para Gjykatës me akuzën e vrasjes ndërkohë që ai plagosi edhe një tjetër me thikë veç shqiptarit, por ai arriti të shpëtojë.

Renato Geci nuk i mbijetoi dot plagëve në vendin e ngjarjes duke vdekur fill pas qëllimit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb