Kur vjen puna për gara gjimnazet e Tiranës konkurrojnë në shumë fusha. Art e sport, ama thelbi i shkollës është dija dhe ndaj beteja më e rëndësishme zhvillohet për të.

Në përfundim të provimeve të maturës çdo shkollë merr “notën” e saj. Më të mirët kanë nevojë të dinë që janë më të mirët. Për vitin shkollor 2017-2018 shkolla më e mirë ka rezultuar “Qemal Stafa”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: