Pozicioni më të cilin flini gjumë ju tregon shumë për personalitetin tuaj. Më poshtë ju tregojmë 4 pozicione kryesore në të cilët mund të gjeni veten dhe të zbuloni më shumë për personalitetin.

Të flesh me bark dhe duar nën jastëk.
Ju jeni një njeri me një personalitet mikpritës. Ndonjëherë, ju nuk jeni shumë të mirë me emocionet tuaja dhe kjo ju shtyn të jeni tepër të ndjeshëm.

Përqafoni diçka.
Në qoftë se ju nuk mund të flini pa përqafuar diçka, ju ndoshta i besoni të tjerëve pak më shumë se duhet. Ju jeni miku i besueshëm tek i cili njerëzit mund të shprehin çdo shqetësim.

Drejt si qiri.
Ky pozicion tregon se ju jeni një person i qetë dhe i rezervuar. Ju flisni dhe mendoni shumë me veten tuaj. Kjo është një gjë e mirë.

Të flesh në krahë (anësore).
Ju jeni shumë i qetë dhe njeri paqësor. Ndonjëherë ju besoni shumë dhe kjo ju sjell probleme.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: