Edhe pak ditë na ndajnë nga festat e fundvitit dhe të gjithë po mendojmë se çfarë dhuratash do të bëjmë, për të bërë të lumtur njerëzit tanë të dashur.

E një ide për dhurata na e jep “Shpresa Al”, e cila ka menduar që deri më 31 dhjetor të sjellë super oferta për  prurjet më të fundit të teknologjisë.

Zbuloni super ofertat që sjell “Shpresa Al” deri në 31

Ofertat janë të vlefshme në dyqanet e “Shpresa Al” në të gjithë Shqipërinë, deri më datë 31 dhjetor.

Me garanci 24 muaj dhe me çmimet më të mira në treg, te “Shpresa Al” do të gjeni modelet më të fundit të brandeve si “Samsung”, “Apple” e shumë të tjera.

Madje në ofertë nuk janë vetëm “Smartphone”-t që fillojnë nga 8500 lek, por edhe televizorët, laptopët, tablete e shumë, e shumë produkte të tjera.

Zbuloni super ofertat që sjell “Shpresa Al” deri në 31

Dhe të gjitha këto ulje shkojnë deri në 40 për qind, pra nxitoni që të merrni produktet më të mira në treg me një çmim që do ju lërë pa fjalë.

E teksa jemi në kohë pandemie dhe për të shmangur daljet e shumta, “Shpresa Al” ju vjen në ndihmë. Pasi ju mund të blini online nga shtëpia juaj në “Shop.Shpresa.al” dhe porosia ju vjen në adresën tuaj brenda ditës.

Zbuloni super ofertat që sjell “Shpresa Al” deri në 31

Po nga shtëpia, ju mund të aplikoni online për të blerë me këste pothuajse me 0 për qind interes.

Ndërkohë për të parë gamen e produkteve që disponon “Shpresa Al”, mund të klikoni në faqen e webit “Shop.shpresa.al”.

Në “Facebook” e gjeni me emrin “Shpresa-Al Computers” ndërsa në “Instagram”, “_Shpresa.al”.

Zbuloni super ofertat që sjell “Shpresa Al” deri në 31

Zbuloni super ofertat që sjell “Shpresa Al” deri në 31

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb