Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa ka publikuar sot foto nga rrugët e Tiranës, ku duket trafiku i rënduar, betonieret dhe mungesa e investimeve për zgjerimin e tyre.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

STATUSI I PLOTE

Tirana totalisht e bllokuar çdo ditë dhe çdo orë

Rrugët e zaptuara nga betonierët, rrugë të ngushtuara, pa investime. Rrugë që i shkatërrojnë ditën çdo qytetari të Tiranës.

Prioriteti i kryebetonierit të bashkisë janë oligarkët dhe jo qytetarët dhe hallet e tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb