Presidenti i Ukrainës ka bërë sërish thirrje që të mbyllet hapësira ajrore për të ndaluar sulmet sure në Ukrainës.

Drejtuar NATO-s, presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky tha se mbetet çështje kohe para se raketat ruse të drejtohen në shtëpitë e qytetarëve të NATO-s.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: