Ditën e sotme KQZ-ja ka tërhequr shortin e numrave garues për subjektet politike për zgjedhjet e 14 shkurtit në Kosovë.

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) do të garojë me numrin 135 në këto zgjedhje. Ramush Haradinaj,
kandidat për president të vendit, ka shkruar se ditën e nisëm me një ogur të mirë.

“E nisim kështu ditën e hënë, me një ogur të mirë NUMRI 135 është #ForcaeKosovës ”, ka shkruar Haradinaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: