Kreu i PD, Lulzim Basha ka mbledhur në seli për herë të parë për zgjedhjet e 25 prillit drejtuesit politik të qarqeve së bashku me Sekretariatin e PD.

Gazetari Osman Stafa raporton për BalkanWeb se në fokus të takimit do të jenë pikërisht zgjedhjet e 25 prillit, teksa drejtuesit politik kanë filluar punën në terren tashmë.

Vetëm pak ditë më parë përfundoi caktimi i drejtuesve politik nga PD, ku në 11 qarqe ka nga një drejtues, kurse në Tiranë ka disa.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb