KQZ ka miratuar listën shumë-emërore të Partisë Socialiste për zgjedhjet e 25 prillit.

Fillimisht KQZ ia ktheu PS-së për korrigjim listën, duke ndërruar vendet në Elbasan të Marsida Hysenit me të Shkëlqim Bullarit.

Pas korrigjimit, KQZ ka miratuar listën e PS. Mësohet po ashtu se i është miratuar lista edhe LSI-së.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb