Përfundon përzgjedhja e kandidatëve për deputetë të Partisë Demokratike në Sarandë.

Mësohet se në këtë garë janë 8 emra, të cilët do të kalojnë në një tjetër fazë përzgjedhëse përfundimtare, ndërsa më pas do të marrin pjesë në zgjedhjet e 25 prillit.

KANDIDATËT E PËRZGJEDHUR
Ilir Nikolla
Skerdilajd Sulozeqi
Klaudia Bajrami
Zana Piro
Irini Naci
Shpetim Ahmeti
Kreshnik Bozho
Jolio Dine

Demokratet e Sarandës, Konispolit dhe Finiqit kanë konfirmuar në masë kandidaturat e Kreshnik Bozhos dhe Jolio Dines.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: