Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka paralajmëruar se vota e shqiptarëve më 25 prill do të mbrohet me çdo çmim,

Meta thotë se mjerë ai bandit dhe oligark që angazhohet për ta prekur.

Zgjedhjet e 25 prillit janë tashmë afër, teksa Presidenti edhe më parë ka paralajmëruar mbrojtjen e votës.

 

STATUSI NGA ILIR META

Vota e shqiptarëve do mbrohet me çdo çmim! Mjerë ai bandit dhe oligark, që angazhohet për ta prekur!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb