MAQEDONI E VERIUT

Nesër do të vendoset nëse do të mbahen zgjedhjet e parakohshme në Maqedoninë e Veriut në kushte pandemie.

Ministri teknik i Shëndetësisë, Filipçe tha se nesër do të ketë një vlerësim për situatën dhe nëse këtë qershor Maqedonia e Veriut e cila prej vitit të kaluar është me qeveri teknike.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb