Ka përfunduar orari zyrtar i procesit të votimeve, ndërsa qendra e votimit në Vorë ka njoftuar mbylljen e procesit të votimit.

Gazetarja Dorjana Bezat tha për BalkanWeb se tashme pranë qendrave të votimit është paraqitur policia për të bërë  të mundur edhe ruajtjen e materialeve zgjedhore, ku pas përfundimit të procesit do të shoqërohen në KZAZ 26 në Marqinet , ku edhe do të bëhet numërimi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: