Partia e Lirisë ka bërë me dije se ka dorëzuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve kandidaturat për anëtar të KZAZ-ve për zgjedhjet për organet e qeverisjes vendore të datës 14 maj 2023.

Një ditë më parë ishte Partia Demokratike që dërgoi në KQZ emrat e anëtarëve dhe sekretarëve të KZAZ-ve për zgjedhjet lokale. Lista me emra mbante firmën e sekretarit të përgjithshëm të PD, Flamur Noka.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb