Partia Social Demokrate ka dorëzuar ditën e sotme në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve listat me emrat për anëtarë të KZAZ-ve për zgjedhjet lokale të 14 majit.

Kujtojmë se deri tani listat janë dorëzuar nga Partia e Lirisë, grupi i Alibeajt dhe grupi i Berishës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb