Sot më 3 nëntor janë zgjedhjet në Amerikë mes dy kandidat, Donald Trump dhe Joe Biden.
Shumë fytyra publike dhe artistë kanë treguar mbështetjen e tyre publikisht për të preferuarin e tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Edhe këngëtarja shqiptare, Bleona Qeret ka treguar vazhdimisht se përkrah Trumpin për president të Amerikës.
Sot kur është dita vendimtare për zgjedhjet atje, Bleona po qëndron më afër gjithë kësaj, ajo ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram duke treguar se ndodhet në hotelin Trump në Washington.
Ndërkohë, së fundi Bleona është takuar me ndërmjetësuesin special për Kosovën dhe Serbinë nga Administrata Trump, Richard Grenell.

View this post on Instagram

Americas Living Room ❤️

A post shared by Bleona (@bleona) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb