Nis procesi i votimit në Gramsh. Të moshuarit janë ata që janë paraqitur të parët pranë qendrave të votimit. Këto pamje janë pranë dy qendrave të votimit në 2603 dhe 2604 në shkollën “Asllan Shahini”. Gazetari Shkëlzen Henkoja raportoi për “BalkanWeb” se deri tani nuk raportohet për probleme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: