Deputetja e zgjedhur e PD, Grida Duma ka votuar sot për kryetarin e ardhshëm të demokratëve.

Duma shkruan se e ardhmja ndërtohet me besim dhe e vetmja rrugë për të ndërtuar është së pari të besosh.

Duma është një prej 75 mijë anëtareve me të drejtë vote në PD teksa në zgjedhjet e fundit ajo arriti të fitojë mandatin e deputetes në Kavajë.

 

STATUSI NGA GRIDA DUMA

E ardhmja ndërtohet me besim!

E vetmja rrugë për të ndërtuar është së pari të besosh!

Moment i votimit pēr Kryetarin e Partisë Demokratike.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb