Kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi iu ka bërë thirrje të rinjve shqiptarë të të bëhen pjesë e votimeve në 25 prill. Përmes një postimi në Twtter, Celibashi nxit të rinjtë që të bëhen pjesë e procesit demokratik.

MESAZHI I CELIBASHIT
📢Inkurajoj të rinjtë shqiptarë që të angazhohen në proceset demokratike të vendit dhe të marrin pjesë në 🗳️ e datës #25prill2021.
𝐙𝐠𝐣𝐢𝐝𝐡, 𝐕𝐨𝐭𝐨, 𝐕𝐄𝐍𝐃𝐎𝐒!

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb