Zhaku, emri i vërtetë i të cilës është Inida Kreuz, është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka dhënë vetë artistja me një foto të publikuar në Instagram ku shfaqet duke mbajtur në krahë beben e porsalindur. Inida nuk ka shkruar asgjë krah postimit pasi fotoja flet vetë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb