Skuadrat që konsiderohen të mëdha të Bundesligës nuk kanë marrë rezultate të mira ditën e sotme. Leverkusen ka dështuar ndaj Augsburg, teksa pësoi disfatë 1-2.

Hertha e Berlinit ndali në barazim 1-1 Eintrachtin e Frankfurtit.

Nuk ia del Leipzig. Ekipi nga Red Bull Arena barazoi 2-2 me Koln. Në këtë 90 minutësh spikati rikthimi i Timo Ëerner për vendasit me gol. Më poshtë keni rezultatet.

Ju
Ju

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: