TIRANE

Deputeti i PD, Kreshnik Çollaku ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me zhvillimet në PD, dhe paralajmerimin e ish kryeministrit Sali Berisha per mbledhjen e Kuvendit.

Ndërsa mbështet kreun e PD në postimin e tij, me ironi Çollaku shkruan se aq sa strukturat paralele të Beogradit në Kosovë mund të shkarkojnë Albin Kurtin, aq edhe një strukturë paralele ( nëse quhet foltore apo jo) mund të shkarkojë Lulzim Bashën.

6b2ca254 5ee2 4dd7 9d83 30614b8fc06f
6b2ca254 5ee2 4dd7 9d83 30614b8fc06f

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb