Ka nisur mbledhja e kolegjit të kryetarëve të PD. Lajmi bëhet i ditur për “BalkanWeb” nga gazetari Osman Stafa.

Ky takim i thirrur nga kryedemokrati Basha, vjen pas zhvillimeve të fundit në PD, si edhe për shkak të rezultatit të zgjedhjeve të pjesshme të 6 marsit.

Mbetet për t’u parë se cilat do të jenë qëndrimet e kreut të PD-së Lulzim Basha, gjatë  kësaj mbledhjeje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: