SHBA

Shihni se si studenti newyorkez Ryan Tchoungoua zhytet në pishinë.


Ryan Tchoungoua është një i ri sportist dhe student amerikan.

Për tu zhytur në pishinë, djali që është i gjatë 1,67 metra, merr hov dhe më pas kërcen mbi rojen e pishinës (i gjatë 1,85) përpara se të hynte në ujë.
Video e akrobacisë, që vjen nga New York City është bërë virale në Internet.


(da.xha/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb