Një zjarr i fuqishëm ka shpërthyer mëngjesin e kësaj të hëne në një fabrikë në Tetovë.

Deri më tani, sipas mediave në Maqedoninë e Veriut nuk ka raportime për viktima, por nga ana tjetër, dëmet materiale janë të shumta.

Për të neutralizuar flakët, në terren ndodhen forca të shumta zjarrfikëse, si të qytetit të Tetovës dhe krahinave përreth.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BlakanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: