LUSHNJE- Një zjarr me përmasa të mëdha ka rënë në Lushnjë, në kodrat e Allprenajt. Gazetari Juli Kasapi raporton për “BalkanWeb” se zjarri ka përfshirë kodrat me ullishte por problem është dhe era e fortë, e cila ndihmon flakët.

Në vendngjarje kanë shkuar policia dhe zjarrfikësit që po punojnë për shuarjen e flakëve.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: