KUKËS

Një vatër zjarri është shfaqur mbi tunelin e Kalimashit. Situata raportohet të jetë kritike pasi rrezikon gjithë udhëtarët që kalojnë në autostradën që lidh Kosovën me Shqipërinë.

Pas FSK edhe 5 zjarrfikëse janë nisur nga Deçani dhe Kosova.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb