Zjarr në aksin Sarandë-Ksamil. Vatra e zjarrit është pikasur pak momente në parë.

Mësohet se zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendngjarje. Deri më tani nuk dihet se nga se është shkaktuar zjarri.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për më tepër shihni fotot që vijnë nga vendi i ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: