Gazetarja Dorjana Bezat raporton në “BalkanWeb” për një vatër zjarri të rënë në një godinë nën administrimin e Bashkisë së Tiranës, por edhe në një biznes privat.

Ngjarja ka ndodhur 23.30 në rrugën “5 Maji” në Tiranë.

Në godinën e bashkisë u gjetën dritare të thyera dhe 2 bidonë me benzinë.

Nga verifikimet rezultoi se zjarri është i qëllimshëm.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: