POGRADEC

Zjarr në një banesë në fshatin Piskupat të Pogradecit. Sipas informacioneve paraprake bëhet e ditur se zjarri është ende aktiv ndërsa si pasojë e flakëve të mëdha që kanë përfshirë banesën prej gati 1 ore është dëmtuar edhe një banesë ngjitur.

Mjetet zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve ndërkohë sipas burimeve njëra nga banesat aty ku ka nisur edhe zjarri ka pësuar dëme të mëdha.

Fatmirësisht nga flakët nuk ka njerëz të lënduar ndërkohë që në momentin e zjarrit i cili mendohet të jetë shkaktuar nga pakujdesia nuk ndodheshin njerëz brenda.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb