KSAMIL

Një zjarr ka rrezikuar banesat pasditen e sotme në Ksamil. Flakët përfshirë disa shkurre në zonën e quajtur ‘’Kodra 26 marsi’’, por zjarrfikësja shuajti në kohë flakët, raporton gazetarja Shpresa Dine për BalkanWeb.

Ndërkohë nuk pati asnjë dëm prej zjarrit dhe madje dyshohet se shkak ishte pakujdesia e çastit.

Ndërkohë shqetësim mbetet fakti që zjarrvënia ishte shumë pranë banesave të populluara.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb