POGRADEC

Një zjarr ka rënë në një magazinë bari në Çërravë të Pogradecit.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb se nga zjarri këtë pasdite rrezikohet dhe banesa e Ladi Beshollit, ndërkohë që momentalisht ka dëme të mëdha në bazë ushqimore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb