PATOS

Një zjarr ka rënë në një sipërfaqe me ullin në Sheqishte të Patosit. Gazetari Ervis Kuçi raporton për BalkanWeb se janë djegur disa rrënjë me ullinj.

Flakët janë përhapur në fushën e mbetjeve urbane të Bashkisë së Patosit.

Për shuarjen e tyre janë angazhuar zjarrfikëse e mjete.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb