DURRES

Një zjarr i fuqishëm ka rënë këtë mbrëmje në disa ndërtesa të vjetra në qendër të Durrësit.

Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton për “Balkanweb” se zjarri ka rënë në lagjen numër 5 të qytetit bregdetar.

Zjarrfikësit dhe policia janë në vendngjarje. Ata kanë nisur punën për të vënë nën kontroll flakët.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb