Këngëtarja Miley Cyrus është dëshpëruar pasi shtëpia e saj u shkrumbua nga zjarri i Kalifornisë që preku qindra banorë.

Miley thotë se ajo, së bashku me të fejuarin Liam Hemsëorth dhe kafshët e tyre janë larguar dhe janë të sigurtë, por shtëpia është kthyer në rrënojë.

Në një postim në Tëitter, ajo shkruajti: “Jam një prej personave me fat. Kafshët e mia dhe dashuria e jetës time janë të sigurtë dhe kjo ka rëndësi tani. Shtëpia ime është shkatërruar, por kujtimet që kemi me familjen e miqtë nuk do harrohen kurrë.

 

1112 Miley House Bg 4
1112 Miley House Bg 4

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: