KSAMIL

Zjarri që ka rënë mbrëmjen e sotme në Ksamil ka marrë vëmendjen edhe të mediave greke.

Në një video të publikuar nga ProtoThema, duket se flakët shihen që nga ishulli i Korfuzit.

Vatra e zjarrit u shfaq sot teksa kodra mbi Ksamil vijon të digjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb