LEZHE

Një vatër e re zjarri sapo është shfaqur në Manati të Lezhës. Gazetari Elidon Ndreka raportoi për “BalkanWeb” se zjarri po përhapet me shpejtësi ndihmuar edhe nga era e madhe që fryn. Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për të bërë të mundur shuarjen.

Paraprakisht dyshohet të jetë zjarrvënie e qëllimshme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: