Zlatan Ibrahimovic gjithmonë përpiqet t’i bëjë gjërat me bujë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Edhe për ditëlindjen e tij, të 38 vjetorit, futbollisti i famshëm i LA Galaxy i ka dhuruar vetes një Ferrari Monza SP2 Limited Edition, me vlerë 1.5 milion euro.

’Happy Birthday Zlatan’, ka shkruar suedezi në profilin e tij në Instagram, duke postuar një foto të ‘xhevahirit’ të tij të ri me katër rrota.
Një model vërtetë ekskluziv, sepse në botë ekzistojnë vetëm 499 ekzemplarë të tillë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb