Punonjësit e OSSH Shkodër duke punuar në zonën e Obotit për riparimin e defekteve në rrjetin elektrik si pasojë e motit të keq.

Bëhet e ditur se zona e Shkodrës dhe e Vlorës janë ndër rajonet më të prekura nga defektet. kryesisht në zonat rurale.

Grupet e avarisë së OSSH po punojnë për eliminimin në kohë sa më të shpejtë të gjithë defekteve, pavarësisht nivelit të lartë të ujit në këtë zonë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb