Ish- ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ironizuar me kryebashkiakun e Bulqizës, Lefter Alla i cili dje u paraqit në SPAK pasi kjo nisi hetimin pas videos me kokainë.

Në fakt dje Lefer Alla është paraqitur pa syzet e tij ku duket në të shumtën e videove dhe fotove në rrjetet sociale, por Ylli Manjani shtron pyetjen si i ka ardhur shikimi para SPAK apo syzet i ka për përdorim të kufizuar.

Manjani shton më tej se Alla ndoshta ka dashur të thotë që s’është ai në video pasi ai ka syze.

 

STATUSI I YLLI MANJANIT

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb