TIRANA

Shkrimtarja Kozeta Zavalani ka denoncuar në Facebook shoqërimin e djalit të saj tek Teatri Kombëtar.

Zavalani thotë se djali i saj në foto me jelek portokalli është rrëmbyer dhe dhunuar nga policët.

 

STATUSI NGA KOZETA ZAVALANI

Lironi bijtë nga komisariatet e ndalni dhunën, Zoti ju vraftë, ju që dhunoni fëmijët tanë, që mbrojnë të ardhmen e identitetin kombëtar! Nuk ka më Teater Kombëtar, ndonëse u mbrojt me trupa njerëzore, që tashmë dergjen spitaleve e komisariateve të dhunuar, ashtu si I’m bir! Ky me jelek portokallin është I’m bir, kur e rrembyen e dhunuan…Turp për diktaturën që dhunon mbrojtësit e kombit shqiptar! Turp e paçi faqen e zezë!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb