Adnan Januzaj përfundon bashkëpunimin me Real Sociedad. Futbollisti me origjinë shqiptare ka vendosur të largohet nga San Sebastian, pas 5 vitesh qëndrimi. Lajmi është bërë i ditur nga klubi spanjoll, me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Pesë vite magji” – shkruan Sociedad.  27 vjeçari ka qenë shtyllë e rëndësishme e këtij ekipi për shumë edicione me radhë dhe tashmë sytë janë nga eksperienca e re. Alternativat janë të shumta…

 

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb