Egzon Belica nuk është më lojtar i Partizanit. Klubi i kuq ka zyrtarizuar divorcin pas 5 vitesh bashkëpunimi.

“FK Partizani njofton mbylljen e bashkëpunimit me lojtarin Egzon Belica. Mbrojtësi dhe klubi kanë vendosur të ndërpresin me mirëkuptim kontratën mes palëve.

FK Partizani falënderon Egzon Belicën për kontributin e dhënë me fanelën e kuqe, duke i uruar njëkohësisht shumë suksese në karrierën e tij sportive” – Shkruan klubi.

Në 3 sezonet e para në kryeqytet, 31 vjeçari nuk ka luajtur shumë ndeshje, ndërsa në 2 edicionet e fundit numëron mbi 60 sfida.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: