Zekirija Ramadani është zyrtarisht trajneri i ri i Egnatias. Ish trajneri i Flamurit, pas një aventure të suksesshme në Kosovë, rikthehet të drejtojë një skuadër në elitën e futbollit shqiptar. Ka qenë vetë presidenti i Egnatias që ka prezantuar trajnerin e ri.

Zeki
Zeki

Ramadani zëvendëson në këtë mënyrë trajnerin e shkarkuar Gugash Magani. Ramadani do të debutojë këtë të mërkurë në transfertë përballë Skënderbeut.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: