Franck Kessie është zyrtarisht një futbollist i Barcelonës. Klubi blaugrana, me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka njoftuar se ish mesfushori i Milan ka firmosur një kontratë me blaugranat deri më 30 qershor 2026.

Kessie vjen falas në “Camp Nou” ndërsa spanjollët i kanë vendosur dhe një klauzolë të frikshëm largimi, 500 milionë euro.

Kessie
Kessie

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: