James Milner do të vazhdojë bashkëpunimin me Liverpool. The Reds kanë njoftuar përmes një postimi në rrjetet sociale, se mesfushori ka rinovuar për një vit.

“Një ndjenjë e madhe për mua dhe me rëndësi jetike në ishte besimi se unë mund të kontribuoj ende për ekipin. Trajneri ishte i qartë për atë që donte dhe ky ishte një faktor i rëndësishëm që unë të vazhdoja kontratën time” – tha Milner. 36 vjeçari është pjesë e kësaj skuadre që nga viti 2015, periudhë kur vinte nga Manchester City.

 

(BalkanËeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb