TIRANE- Federata e Tenisit të Kosovës (FTK) është pranuar në Federatën Evropiane të Tenisit.

Lajmi është bërë i ditur nga presidenti i Federatës së Tenisit të Kosovës (FTK), Shkëlzen Domi.

“Definitivisht Tenis Kosova është anëtari 50 i Tennis Europe me 50 vota PRO dhe 19 Kundër”, shkruan Domi në profilin e tij në Facebook.

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: