Kukësi njofton ndërprerjen e bashkëpunimit me një lojtar. Klubi verilindor bën me dije se ka ndarë rrugët me sulmuesin Johnson Owusu. Owusu luajti 13 ndeshje me këtë skuadër dhe shënoi 1 gola. Më parë, 25-vjeçari ka luajtur për Zlin B, Maritimo U23 dhe Dreams

“Johnson Owusu ka mbyllur bashkpunimin me FK Kukesin! FK Kukesi i uron Johnson suksese ne karrieren e tij!” – Shkruan klubi. Kukësi mbylli sezonin në vendin e shtatë me 45 pikë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: